Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

CLABER - MISTRZOWIE WODY

Nawadnianie naziemne, kropelkowe i podziemne


Jesteśmy przedstawicielem na Polskę renomowanej firmy Claber, wiodącego europejskiego producenta kompleksowych systemów nawadniających. Firma Claber działa od ponad 50 lat i eksportuje swoje produkty do 71 krajów świata. Wszystkie jej produkty są wykonane we Włoszech, z najwyżej jakości materiałów, przy użyciu nowych technologii oraz zachowaniu zasad dbałości o środowisko naturalne. Co roku Claber wprowadza nowe, zaawansowane technologicznie produkty, które również trafiają do naszej oferty.

Oferujemy szeroką gamę produktów firmy Claber, niezbędnych do właściwego nawodnienia ogrodu - naziemnego, kropelkowego i podziemnego. Wszystkie produkty marki Claber są wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS, wzmocnionego delrinem (polioksymetylan). Dodatki z gumy zapewniają ergonomiczność. Produkty firmy Claber cechuje komfort użytkowania, a kontrole jakości mające miejsce podczas produkcji zapewniają niezawodność i długą żywotność.
Pośród produktów Claber znajdujących się w naszej ofercie w szczególności polecamy:
•    system nawadniania podziemnego Colibrì: stworzony z myślą o małych ogrodach,
•    Aqua Magic System, kropelkowe nawadnianie na potrzeby tarasu, z wykorzystaniem energii słonecznej,
•    Idris, system autonomicznego i automatycznego nawadniania roślin we wnętrzach, bez potrzeby podłączenia do źródła wody czy zasilania,
•    programator AquaDue, elektroniczny programator na dwie linie nawadniające, przystosowany do bezpośredniego podłączenia czujnika deszczu.
•    zraszacze Pop-up, efektywne i efektowne, wynurzające się z ziemi na potrzeby nawadniania.

Firma Claber powstała w 1969r. Jako pierwsza firma z branży, uzyskała we Włoszech certyfikat UNI EN ISO 9001. Oznacza to, że całość procesu produkcji (od doboru surowców, poprzez projektowanie i samą produkcję, aż do obsługi posprzedażowej) spełnia jasno określone, rygorystyczne kryteria jakości. Dlatego produkty Claber są trwalsze, skuteczniejsze i wygodniejsze w użyciu. Są produkowane z wykorzystaniem surowców z odzysku, z szacunkiem dla środowiska naturalnego. Ich celem jest nawadnianie skuteczne tj. adekwatne do uwarunkowań technicznych danego miejsca i potrzeb roślin, a jednocześnie maksymalnie oszczędzające zasoby wody. Jakość w użyciu, jakość w życiu - tak w skrócie można określić filozofię stuprocentowej jakości wyznawaną przez firmę Claber.

pixel