Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O FIRMIE

W branży ogrodniczej działamy od 1990 roku. Specjalizujemy się w imporcie, produkcji i sprzedaży szeroko pojętych artykułów ogrodniczych.
Oferujemy szeroką gamę systemów nawadniających, siatek metalowych i plastikowych, kamieni ozdobnych, mat osłonowych, tkanin ogrodniczych, sadzonek roślin oraz duży wybór artykułów ogrodniczych (nawozy, środki ochrony roślin, doniczki ceramiczne i plastikowe, narzędzia ogrodnicze, meble i elementy małej architektury ogrodowej). Ciągle poszerzamy oferowany asortyment.
W 2016 r. zajęliśmy 3 miejsce w wojewódzkim konkursie „Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej”, organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy, która w ten sposób doceniła naszą inicjatywę wprowadzenia programów ciągłego doskonalenia zasad bezpieczeństwa pracy.


Claber, Cavatorta - przedstawicielstwo na Polskę

Jesteśmy przedstawicielem na Polskę renomowanej firmy Claber, wiodącego europejskiego producenta kompleksowych systemów nawadniających. Projektujemy i instalujemy systemy nawadniania naziemnego i podziemnego.
Jesteśmy również polskim dystrybutorem siatek metalowych innowacyjnej firmy Cavatorta - wyrabiającej swoje produkty z wykorzystaniem zaawansowanych procesów ocynku (Galvafort i Galvatec) oraz powlekania PCV (Galvaplax).

Jesteśmy producentem siatek rolno-leśnych, które wytwarzamy we własnej hali produkcyjnej.
Z myślą o miejskich ogrodnikach stworzyliśmy kolekcję autorskich, funkcjonalnych drewnianych warzywników oraz gamę nowatorskich produktów tekstylnych Miejski ogród.
W 2018 r. w naszym portfolio pojawiła się nowa marka kompozytowych systemów tarasowych i elewacyjnych EasyFloor, która oferuje rozwiązania łączące walory estetyczne drewna z wyjątkowymi parametrami instalacyjnymi i użytkowymi.

Centrum ogrodnicze Lustan, e-sklep, współpraca z hurtowniami

Klientów detalicznych zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego Centrum ogrodniczego Lustan, mieszczącego się w Rąbieniu przy ul. Okrężnej 18/22. Klientom naszego Centrum ogrodniczego proponujemy bogaty zestaw usług około-ogrodniczych.

Hurtownie zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt z naszymi regionalnymi przedstawicielami.

pixel