Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Warzywnik trósjkrzyniowy czyli wygodna, przydomowa uprawa własnych warzyw

2020-06-02
Warzywnik trósjkrzyniowy czyli wygodna, przydomowa uprawa własnych warzyw

Warzywnik trójskrzyniowy czyli wygodna uprawa własnych warzyw w ogrodzie, na tarasie, patio lub balkonie


Uprawa warzyw w pojemnikach jest z pewnością mniej u nas popularna niż uprawa roślin ozdobnych, a jednak warto zwrócić na nią uwagę, gdyż ma ona same zalety. Nawet jeśli nasz ogród jest nieduży albo jeśli, zamiast ogrodu, mamy taras, patio lub balkon, nie ma potrzeby rezygnowania z posiadania własnych warzyw, możemy je bowiem z powodzeniem uprawiać w skrzyniach. Pozwala to na dobór optymalnej ziemi pod planowane uprawy. Dużo prościej jest też o taką ziemię dbać, nawozić, podlewać. Uprawa w pojemnikach to również łatwiejszy dostęp do uprawianych roślin i wygodniejsza przy nich praca. Uprawa warzyw w pojemnikach pozwala na zróżnicowanie uprawianych gatunków oraz na intensywną uprawę na małej powierzchni, dającą całkiem pokaźne plony. Dodajmy, że pojemnik w warzywami może prezentować się pięknie i pełnić rolę głównego elementu dekoracyjnego miejsca. Pojemnik do uprawy warzyw można wykonać samodzielnie, my ze swojej strony polecamy gotowe warzywniki z naszej autorskiej linii Miejski Ogród.

Autorska kolekcja kwietniko-warzywników Miejski Ogród 

  „Miejski Ogród” to kolekcja autorskich kwietniko-warzywników, które stworzyliśmy z myślą o wymagających miejskich ogrodnikach. Pozwalają one cieszyć się bogactwem roślin oraz ciekawym, piętrowym zagospodarowaniem zieleni - nawet na niewielkiej przestrzeni. Nasze kwietniki-warzywniki są tak pomyślane, by móc postawić je w dowolnym miejscu: w ogrodzie, na tarasie lub balkonie - w zależności od potrzeb oraz miejsca, jakim dysponujemy. Meble są produkowane w Polsce, z polskich surowców (klejonka sosnowa). Są sprzedawane i wysyłane w paczkach do prostego, samodzielnego montażu. Nasze kwietniki-warzywniki są wyposażone w czarną folię do umieszczenia wewnątrz pojemników, oraz w praktyczne ociekacze tak, by woda nie wypływała z donic w sposób niekontrolowany. Można je malować na dowolny, wybrany przez siebie kolor - bejcę, lakierobejcę lub farbę kryjącą.

Warzywnik trójskrzyniowy Miejski Ogród – funkcjonalny i okazały Pośród mebli ogrodowych z linii „Miejski Ogród” na szczególną uwagę zasługuje wyróżniający się swoją bryłą i funkcjonalnością warzywnik trójskrzyniowy. Umożliwia równoległą uprawę w trzech skrzyniach, doskonale sprawdza się w uprawie ziół, warzyw i kwiatów, również jako dołownik do przechowywania warzyw do pierwszych mrozów. Zapełniony uprawami, prezentuje się niezwykle okazale. 

Jest łatwy w łatwy w montażu - kolejne etapy montażu warzywnika pokazuje przygotowany przez nas film instruktażowy: Wymiary mebla po złożeniu: 159 x 103 x 95 cm

Wymiary kuwety: 17 x 140 x 32 cm

Cena detaliczna: 499 zł

Polecane

Warzywnik zielnik kwietnik drewniany trójskrzyniowy 159x104x91cm

Warzywnik zielnik kwietnik drewniany trójskrzyniowy 159x104x91cm

299,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 299,00 zł/1szt.Cena regularna 499,00 zł brutto/1szt.
pixel