Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Doniczki tekstylne - worki do całorocznej uprawy i przechowywania roślin

2023-11-01
Doniczki tekstylne - worki do całorocznej uprawy i przechowywania roślin

Doniczki tekstylne - worki do całorocznej uprawy i przechowywania roślin to wygodne i poręczne rozwiązanie przeznaczone dla Tych, którzy chcą uprawiać swoje warzywa, zioła i inne rośliny bliżej domu (na balkonie, tarasie, patio, a nawet na parapecie okiennym). Są wykonane z trwałego i wytrzymałego materiału, z przodu mają klapę zapinaną na rzepy. Mają wiele zastosowań, w zależności od pory roku posłużą do uprawy, przechowywania lub ochrony przed mrozem.

Zastosowanie wiosenne: uprawa warzyw korzeniowych (pietruszka, marchew), bulwiastych (ziemniaki), pomidorów i ogórków bezpośrednio w worku. Doniczka tekstylna zapewnia wygodną uprawę w dowolnym miejscu, przyspiesza plonowanie. Przednia klapa zamykana na rzepy pozwala na zbiór (np. ziemniaków) w miarę potrzeb, bez wyrywania rośliny.

Zastosowanie jesienne: przechowywanie warzyw korzeniowych i bulwiastych oraz bulw roślin ozdobnych (dalie, piwonie), obsypanych ziemią dla zachowania ich wilgotności.

Zastosowanie zimowe: ochrona przed mrozem roślin w doniczkach na tarasie i balkonie. Donicę wstawiamy w worek, uzupełniamy dodatkowo korą, torfem lub innym materiałem izolującym.

Doniczki tekstylne są dostępne w 3 rozmiarach: worek mały/S (Ø 25cm, wys.30cm), worek średni/M (Ø 30cm, wys.35cm), worek duży/L (Ø 35cm., wys.40cm).

Worki tekstylne są dostępne w naszym sklepie internetowym oraz w stacjonarnym Centrum ogrodniczym Lustan.

Lustan doniczki tekstylne - zastosowanie

 Lustan doniczki tekstylne - wymiary

Polecane

pixel