Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zraszacze naziemne

( ilość produktów: 16 )

Nasz sklep oferuje szeroką gamę zraszaczy naziemnych firmy Claber. Wszystkie produkty tej marki są wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS, wzmocnionego delrinem (polioksymetylan). Dodatki z gumy zapewniają ergonomiczność. Produkty firmy Claber cechuje komfort użytkowania, a kontrole jakości mające miejsce podczas produkcji zapewniają niezawodność i długą żywotność.

Co to jest zraszacz naziemny?

Zraszacze naziemne to powszechnie używane urządzenia, które mają za zadanie równomiernie zraszać ogrody, trawniki i rabaty.
Jak działają zraszacze naziemne?
Zraszacze naziemne w zależności od rodzaju, podlewają ogród na danej powierzchni. Wystarczy podłączyć je do kranu za pomocą węża ogrodowego.
Jakie zastosowanie mają zraszacze naziemne ogrodowe?
Zraszacze ogrodowe naziemne mają szerokie zastosowanie. Oto kilka najważniejszych zalet:

 • umożliwiają podlewanie powierzchni, bez konieczności ręcznego nawadniania;
 • optymalizują wykorzystanie wody i czasu potrzebnego do podlewania;
 • są łatwe w instalacji i konserwacji.

Jakie są rodzaje zraszaczy naziemnych?

Istnieje wiele rodzajów zraszaczy naziemnych, które różnią się między sobą wielkością, kształtem, przedziałem cenowym, dostępnymi funkcjami i rodzajem użytego materiału. Ze względu na rodzaj zraszania i powierzchnię rozróżniamy zraszacze oscylacyjne, statyczne oraz pulsacyjne.

 • zraszacz statyczny: służy do nawadniania mniejszych obszarów. Zraszacze statyczne i obrotowe Claber oferują: wspaniały wygląd, łatwość użycia, wszechstronne funkcje i szeroką gamę rozwiązań. Od modeli kompaktowych, łatwych do przemieszczania po trawniku, po modele na szpilce, które można mocno zakotwiczyć w ziemi, bez niszczenia trawy. Podlewanie jest zawsze równomierne jak naturalne opady deszczu, nawet przy niskim ciśnieniu wody.
 • zraszacz oscylacyjny: to często stosowany typ zraszacza, wyposażony w mechanizm turbinowy, który obraca dyszę w celu skierowania wody w odpowiednim kierunku. Jest idealny do równomiernego zraszania większych powierzchni.
 • Zraszacze te to idealny wybór do podlewania trawnika, ponieważ ma regulowany strumień, który symuluje lekki deszcz. Elegancki wygląd zewnętrznej obudowy z ABS, solidny mechanizm turbinowy i wytrzymałe przekładnie sprawiają, że ta linia jest jedną z najbardziej udanych. Dzięki specjalnemu systemowi Aqua Control regulacja pokrycia żądanego obszaru jest łatwa i intuicyjna.
 • zraszacz pulsacyjny: zraszacze pulsacyjne to idealne rozwiązanie do podlewania na duże odległości. Konstrukcja głowicy gwarantuje dobre rozprowadzenie strumienia, bez wycieków wody na boki. Mechanizm odwrotny pozwala podlewać wybrany obszar w zakresie od 0° do 360°. Alternatywnie możesz podnieść zraszacz, aby aby zwiększyć promień zraszania. Sworzeń ze stali nierdzewnej i odporna na zużycie tuleja z brązu gwarantują maksymalna trwałość. Stalowy statyw z epoksydową powłoką proszkową jest wyjątkowo stabilny i z regulacją wysokości (zestaw trójnożny, w komplecie z rurką gwintowaną).

Jak wybrać zraszacz naziemny?

Przy wyborze odpowiedniego zraszacza naziemnego należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak:

 • rodzaj strumienia potrzebny do podlania roślin ogrodowych i trawników;
 • przepływ wody odpowiedni do wielkości powierzchni do zraszania;
 • wysokość odpowiednia do wymaganego zasięgu;
 • materiał odporny na warunki atmosferyczne;
 • wytrzymałość na ciśnienie;
 • dodatkowe funkcje: niektóre zraszacze mają kilka dodatkowych funkcji, takich jak zmiana zakresu zraszania lub promienia i ilości wody;
 • cena- zależna od zakresu funkcji i wielkości;

Cenimy sobie naszych klientów i chcemy zagwarantować im zawsze atrakcyjne ceny naszych produktów.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych zraszaczy naziemnych.

 

Marka
Przedziały cenowe
Cena
-
pixel