Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria montażowe

( ilość produktów: 6 )
Cena
-

 

AKCESORIA MONTAŻOWE DO SYSTEMÓW KOMPOZYTOWYCH EASYFLOOR - LEGARY, LISTY NAROŻNE I WYKOŃCZENIOWE, KLIPSY I ŚRUBY MONTAŻOWE

Oprócz płytek i desek tarasowych oraz desek elewacyjnych, w naszej ofercie znajdują się również wszystkie niezbędne akcesoria montażowe do kompozytowych systemów EasyFloor: legary, listwy narożne i wykończeniowe oraz klipsy i śruby montażowe.

Montaż kompozytowych systemów EasyFloor jest szybki i prosty, do jego przeprowadzenia wystarczą proste narzędzia - warto obejrzeć przygotowany przez nas film instruktażowy.

Systemy kompozytowe EasyFloor to rozwiązanie stworzone dla wszystkich, którzy planują budowę tarasu lub balkonu bądź też zrobienie nowej elewacji i chcą połączyć walory estetyczne drewna z wyjątkowymi parametrami instalacyjnymi oraz użytkowymi.

Efektowny wygląd drewna, łatwy montaż, prosta pielęgnacja oraz bezpieczne, długotrwałe użytkowanie - to podstawowe zalety tarasów, balkonów i elewacji wykonanych z kompozytowych systemów EasyFloor.

Wszystkie produkty kompozytowych systemów EasyFloor są wykonane z WPC (ang. wood plastic composite) to wyjątkowy kompozyt stanowiący połączenie naturalnego drewna i tworzywa syntetycznego, z którego produkowane są płytki oraz deski podłogowe i elewacyjne. Jest niezwykle trwały i odporny na działanie warunków atmosferycznych, grzybów, pleśni czy typowych dla drewna szkodników.

pixel