Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pistolety i dysze

( ilość produktów: 17 )
Przedziały cenowe
Cena
-

PISTOLETY I DYSZE ZRASZAJĄCE - PRECYZJA W PODLEWANIU, SKUTECZNOŚĆ W CZYSZCZENIU WODĄ NA ZEWNĄTRZ POMIESZCZEŃ!

Pistolety i dysze zraszające służą ręcznemu podlewaniu roślin, a także czyszczeniu z użyciem wody różnych powierzchni na zewnątrz budynku - w ogrodzie lub na podwórku.

Zarówno pistolety, jak i dysze nawadniające są montowane na końcu węża ogrodowego. Pozwalają na regulację strumienia wody i jego precyzyjne ukierunkowanie.

Pistolety i dysze zraszające są dostępne w różnych wariantach - od prostych, jednofunkcyjnych modeli po modele bardziej zaawansowane, z wieloma ustawieniami dot. rodzaju strumienia oraz udogodnieniami takimi, jak np. blokada strumienia wody.

Zachęcamy do wyboru pistoletów i dysz zraszających renomowanej firmy Claber - wiodącego europejskiego producenta nowoczesnych produktów i rozwiązań służących do podlewania oraz nawadniania ogrodu.

Pistolety i dysze nawadniające Claber to wytrzymałe produkty do podlewania, które posłużą przez długie lata.

Wszystkie produkty Claber, w tym wszystkie pistolety i dysze, są wykonane we Włoszech, z najwyżej jakości materiałów, przy użyciu nowych technologii oraz zachowaniu zasad dbałości o środowisko naturalne. Co roku Claber wprowadza nowe, zaawansowane technologicznie produkty, które również trafiają do naszej oferty. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Claber na rynku polskim.

pixel