Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Maty tkaniny osłonowe

( ilość produktów: 36 )
Przedziały cenowe
Cena
-

MATY, TKANINY OSŁONOWE - ELEGANCKA DEKORACJA, SKUTECZNA OSŁONA

Maty osłonowe znajdują szerokie zastosowanie jako zabezpieczenia i osłony balkonów, tarasów i ogrodzeń. Po przycięciu do odpowiednich rozmiarów, większość z nich może również z powodzeniem mogą być wykorzystana jako efektowna dekoracja stołu - podkładka czy bieżnik. Dzięki różnorodności tkanin, rozmiarów, wzorów i kolorów, maty osłonowe pozwalają nadać nowy, dekoracyjny charakter każdemu ogrodzeniu i wszystkim balustradom. Gwarantują przy tym prywatność oraz zapewniają ochronę przez wiatrem i innymi warunkami atmosferycznymi.

W naszej ofercie mat osłonowych Lustan posiadamy:

Maty TECHNORATTAN Lustan o gramaturze 830, 650g/m2 lub 560g/m2, splotach 4x4 lub 8x8, w różnych kolorach. Dostępna wysokość mat: 1 i 1,5 m. Maty TECHNORATTAN Lustan to maty z wysokiej jakości tkaniny syntetycznej, plecione i delikatnie zgrzewane, dzięki czemu można je przecinać w dowolnym miejscu bez niszczenia splotu. Tkanina jest oczkowana tj. wyposażona w metalowe, nierdzewne oczka dla szybkiego i łatwego montażu. Maty TECHNORATTAN Lustan dostępne są w rolkach różnej długości (3m, 5m, 25m).

Maty osłonowe DECO Lustan o gramaturze 150g/m2 lub 180g/m2 i wysokości od 0,9m do 1,5 m. Maty osłonowe DECO są dostępne w różnych wzorach i zestawieniach kolorystycznych, zachowując elegancki, stonowany wygląd. Maty osłonowe DECO są dostępne złożone, w zafoliowanych pakietach ze sznurkiem (dla długości 5 m) lub ofoliowanych rolkach długości 25 m. Tkanina jest oczkowana, analogicznie do mat z technorattanu.

Maty RAFIA Lustan wykonane z gęsto plecionego włókna syntetycznego. Maty RAFIA są miękkie w dotyku, świetnie dostosowują się do wypukłych barierek na tarasach i balkonach oraz do przęseł ogrodowych. Maty RAFIA Lustan są odporne na warunki atmosferyczne, promienie UV i różnice temperatur. Po przycięciu, maty RAFIA Lustan nie strzępią się. Wymiary mat RAFIA Lustan: 1 x 3 m, maty są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.

Dzięki różnorodności wzorów, kolorów i rozmiarów, maty osłonowe Lustan pozwalają nadać nowy, dekoracyjny charakter dotychczasowemu ogrodzeniu i/lub balustradom. Gwarantują przy tym prywatność oraz zapewniają zacienienie, właściwą ochronę przez wiatrem i innymi niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

pixel