Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Siatki hodowlane zgrzewane

( ilość produktów: 24 )
Marka
Przedziały cenowe
Cena
-

SIATKI ZGRZEWANE OCYNKOWANE W TYPIE KRATA - SZEROKIE ZASTOSOWANIE W SEKTORACH: HODOWLANYM, ZOOTECHNICZNYM, ROLNICZYM, PRZEMYSŁOWYM, BUDOWLANYM

Siatki zgrzewane, ocynkowane po zgrzewaniu, w typie „krata” mają szerokie zastosowanie w użytkowaniu przydomowym i hobbistycznym (np. zagrody hodowlane, podpory pod pnącza). Z powodzeniem znajdują także zastosowanie w przemyśle i budownictwie. Służą do wypełniania bram, furtek, przęseł ogrodzeniowych czy balustrad. Są również używane do budowy ścianek działowych, sit, elementów wentylacyjnych, osłony maszyn, urządzeń, koszy i kontenerów.

Siatki hodowlane zgrzewane wytwarza się zgrzewając druty ułożone w odpowiednim rozstawieniu. Połączenia są sztywne, co wpływa na sztywność siatki. Siatki zgrzewane mogą być wykonane z drutu ocynkowanego, z drutu powlekanego PVC lub z drutu ocynkowanego i powlekanego PVC.

Siatka zgrzewana hodowlana - zastosowanie

Jako firma Lustan jesteśmy przeciwnikami hodowli zwierząt na futra - pragniemy podkreślić, że przeznaczeniem naszych siatek w kontekście hodowlanym jest budowy wolier i zagród dla zwierząt z poszanowaniem ich dobrostanu.

Siatka hodowlana zgrzewana doskonale sprawdza się przy:

konstruowaniu wybiegów dla królików i innych gryzoni;

budowie woliery dla kur, kaczek, indyków, gołębi i innych ptaków;

grodzeniu terenu dla większych zwierząt.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie siatki hodowlanej zgrzewanej?

Przy wyborze siatki hodowlanej należy wziąć pod uwagę następujące parametry: wysokość siatki, średnica drutu oraz wielkość oczek.

Wysokość siatki - jest to parametr szczególnie ważny; inna wysokość jest niezbędna w przypadku planowania ogrodzenia dla większych zwierząt, inna gdy mamy w planach utworzenie woliery, inna w przypadku wybiegu np. dla królików;

Średnica drutu - grubość drutu wpływa na sztywność siatki i jej wagę; jeśli siatka ma pełnić rolę ogrodzenia terenu dla większych zwierząt zdecydowanie należy wybrać siatkę sztywniejszą, o większej średnicy drutu, tak aby znajdujące się za ogrodzeniem zwierzęta nie uszkodziły ogrodzenia;

Wielkość oczek - ten parametr podobnie, jak grubość drutu, wpływa na sztywność ogrodzenia.

Siatki hodowlane zgrzewane - oferta Lustan

Pod marką własną Lustan oferujemy siatki hodowlane zgrzewane, które sprowadzamy bezpośrednio od sprawdzonych producentów, specjalizujących się w produkcji wyrobów metalowych wysokiej jakości, z którymi współpracujemy od wielu lat.

W/w siatki są poddawane kontroli jakości w trakcie produkcji, partie produkcyjne są badane pod względem zgodności z założonymi parametrami. Przeprowadzamy również kontrolę każdej partii produkcyjnej przed załadunkiem kontenera.

Na wyróżnienie w ramach naszej oferty siatek zgrzewanych w typie „krata” zasługują również dwie siatki metalowe renomowanej firmy Cavatorta:

Siatka Esafort CAVATORTA - wielofunkcyjna siatka zgrzewana w typie „krata”, o podwójnej warstwie ocynku, po zgrzewaniu poddana procesowi Galvafort. Siatka Esafort z drutu ocynkowanego, o niezwykle precyzyjnie wykonanych kwadratowych lub prostokątnych oczkach, jest poddana ponownemu ocynkowaniu po zgrzewaniu. Warstwa ocynku jest nanoszona w procesie Galvafort.

Uzyskana w procesie Galvafort warstwa ocynku wielokrotnie przewyższa grubość minimalną wymaganą przez standardy unijne. Warstwa jest trwała, jednolita i pozbawiona zanieczyszczeń. Stanowi podwójną barierę, fizyczną i elektrochemiczną, skutecznie chroniącą przed utlenieniem. Poddana wymaganym przez przepisy testom jakościowym, nie ulega odpryskom. Produkty wytworzone z wykorzystaniem procesu Galvafort posiadają 10-letnią gwarantowaną ochronę antykorozyjną, przy czym faktyczna ochrona (przy użytkowaniu siatek zgodnie z przeznaczeniem i w normalnych warunkach klimatycznych) przekracza 20 lat.

Wyjątkowe parametry techniczne siatki Esafort sprawiają, że siatka doskonale sprawdza się w tak różnych sektorach, jak: sektor budowlany, przemysłowy, rolniczy, zootechniczny, hodowlany.

Siatka Agrisald CAVATORTA - siatka zgrzewana w typie krata, z drutu ocynkowanego, o prostokątnych lub kwadratowych oczkach, również poddana procesowi Galvafort. Druty pionowe i poziome są wykonane ze stali cynkowanej. Zarówno proces produkcji, jak i kontrola jakości gwarantują wyjątkową precyzję zgrzewania oczek siatki.

Siatka Agrisald jest bardzo odporna na korozję i wytrzymała na rozrywanie. Jej dodatkową zaletą jest aspekt ekonomiczny oraz duża różnorodność oczek siatki. Siatka Agrisald z powodzeniem jest wykorzystywana w budownictwie, przemyśle, rolnictwie i hodowli zwierząt.

Siatki Esafort i Agrisald firmy Cavatorta sprzedawane są w rolkach po 25 m, umieszczonych na paletach i owiniętych folią polietylenową nadającą się do wtórnego wykorzystania.

pixel