Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Siatki hodowlane heksagonalne

( ilość produktów: 15 )
Przedziały cenowe
Cena
-

SIATKI HODOWLANE HEKSAGONALNE - SIATKI O SZEŚCIOKĄTNYCH OCZKACH, DO GRODZENIA ZWIERZĄT, ODGRADZANIA OD ZWIERZĄT I POD PNĄCZA

Siatki heksagonalne to inaczej siatki sześciokątne. Ich specyficzny proces produkcji polega na takim splataniu drutu, by tworzyć sześciokątne oczka. Tak spleciony drut może być ponownie ocynkowany lub powleczony PVC. W ten sposób sploty oczek zachowują dużą sprężystość, a siatka jako całość jest wytrzymała na warunki atmosferyczne i mechanicznie.

Siatki heksagonalne są stosowane do ogradzania niedużych zwierząt i budowy wolier.

Sprawdzają się również przy ochronie zasiewów i młodych roślin przed szkodnikami.

Z kolei roślinom pnącym się po murze zapewniają dobrą podporę.

Jako firma Lustan jesteśmy przeciwnikami hodowli zwierząt na futra - pragniemy podkreślić, że przeznaczeniem naszych siatek w kontekście hodowlanym jest budowa wolier i zagród dla zwierząt z poszanowaniem ich dobrostanu.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie siatki hodowlanej heksagonalnej?

Przy wyborze siatki hodowlanej należy wziąć pod uwagę następujące parametry: wysokość siatki, średnica drutu oraz wielkość oczek.

Wysokość siatki - jest to parametr szczególnie ważny; inna wysokość jest niezbędna w przypadku planowania ogrodzenia dla większych zwierząt, inna gdy mamy w planach utworzenie woliery, inna w przypadku wybiegu np. dla królików;

Średnica drutu - grubość drutu wpływa na sztywność siatki i jej wagę; jeśli siatka ma pełnić rolę ogrodzenia terenu dla większych zwierząt zdecydowanie należy wybrać siatkę sztywniejszą, o większej średnicy drutu, tak aby znajdujące się za ogrodzeniem zwierzęta nie uszkodziły ogrodzenia;

Wielkość oczek - ten parametr podobnie, jak grubość drutu, wpływa na sztywność ogrodzenia.

Siatki hodowlane heksagonalne Lustan

Jesteśmy bezpośrednim importerem siatek hodowlanych heksagonalnych, które sprzedajemy pod marką własną Lustan. Pochodzą one od sprawdzonych przez nas producentów specjalizujących się w produkcji wyrobów metalowych wysokiej jakości, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Siatki przez nas importowane są poddawane kontroli jakości w trakcie produkcji, partie produkcyjne są badane pod względem zgodności z założonymi parametrami. Przeprowadzamy również kontrolę każdej partii produkcyjnej przed załadunkiem kontenera. Jesteśmy również producentem siatek leśnych, które wytwarzamy we własnej hali produkcyjnej.

Oprócz standardowych wymiarów, wykonujemy również siatki pod konkretne zamówienia. Zaopatrujemy kontrahentów na terenie kraju, jak i za granicą.

pixel