Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wózki na wąż ogrodowy

( ilość produktów: 6 )
Przedziały cenowe
Cena
-

WÓZEK NA WĄŻ OGRODOWY - NIEZBĘDNY W KAŻDYM OGRODZIE, DO PRZECHOWYWANIA, TRANSPORTU I UŻYTKOWANIA WĘŻA OGRODOWEGO!

Zakup wózka na wąż ogrodowy lub zestawu złożonego z wózka i węża to inwestycja długoterminowa, która przyniesie wiele korzyści.

Wózek na wąż ogrodowy jest niezbędny jeśli chcemy przechowywać wąż w sposób uporządkowany, zapobiegając jego plątaniu się, zaginaniu czy innym uszkodzeniom. Pamiętajmy, że wąż dobrze przechowywany będzie nam służył dużo dłużej.

Wózek nie tylko ułatwi przechowywanie węża ogrodowego, ale przede wszystkim usprawni jego transport oraz użytkowanie. Dzięki wózkowi, podlewanie roślin będzie zdecydowanie prostsze, krótsze, bardziej efektywne.

Wybór wózka na wąż ogrodowy - na co zwrócić uwagę Jaki wózek ogrodowy wybrać? Najprostszą odpowiedzią na to pytanie jest: należy wybrać taki wózek, który jest najlepiej dopasowany do naszych potrzeb i parametrów naszego ogrodu.

Pierwsze pytanie, które należy sobie zadać to: czy potrzebujemy gotowego zestawu wózka z wężem ogrodowym, czy samego wózka (bo np. mamy już wąż)?

Gotowe zestawy są atrakcyjniejsze cenowo - poszczególne składowe, tj. wózek i wąż ogrodowy, kosztują mniej niż gdyby były kupowane oddzielnie, ale dostępne w sprzedaży gotowe zestawy niekoniecznie muszą odpowiadać na nasze potrzeby.

Niektóre zestawy wózków z wężem ogrodowym mają na wyposażeniu końcówki zraszające -  jest to wygodne rozwiązanie, które sprawia, że w ten sposób kupujemy zestaw do natychmiastowego użycia.

Jeśli decydujemy się na zakup samego wózka na wąż ogrodowy, kluczowym aspektem jest pojemność bębna wózka, która powinna być dostosowana do długości i średnicy posiadanego przez nas węża. Im bęben wózka jest większy, tym wózek powinien być bardziej stabilny i masywny.

Wózki na wąż ogrodowy mogą być wykonane z różnych materiałów:

wózki z tworzywa sztucznego - są lekkie i łatwe w obsłudze, idealny do niedużych ogrodów przydomowych;

wózki z metalu - są wytrzymałe i stabilne, polecane do ogrodów dużych, w których bęben musi udźwignąć więcej metrów węża;

wózki z metalu i tworzywa sztucznego - stanowią rodzaj kompromisu pomiędzy lekkością a wytrzymałością; są stabilniejsze od wózków z samego tworzywa sztucznego, a łatwiejsze do przenoszenia niż wózki metalowe, sprawdzają się w ogrodach średniej wielkości.

Reasumując: dobry wózek na wąż ogrodowy to taki, który: zapewnia wygodne przechowywanie węża ogrodowego, jest stabilny podczas użytkowania węża, pozwala na łatwe zwijanie węża i jego transport.

Jak pielęgnować wózek na wąż ogrodowy? Regularna pielęgnacja wózka na wąż ogrodowy jest kluczowa dla jego trwałości. Taka pielęgnacja jest bardzo prosta i polega na:

  • regularnym oczyszczaniu wózka z błota, ziemi i piasku,
  • przechowywaniu wózka w suchym miejscu,
  • sprawdzaniu stanu bębna i mechanizmu zwijania węża,
  • jak najszybszym usuwaniu usterek i naprawianiu uszkodzeń, które się pojawiły.

Wózki na wąż i zestawy wózków z wężem ogrodowymClaber - gwarancja jakości, długotrwałego użytkowania, produkcja europejska.

Zachęcamy do wyboru wózków na wąż i zestawów wózków z wężem ogrodowym renomowanej firmy Claber - wiodącego europejskiego producenta produktów służących do podlewania i nawadniania ogrodu.

Wszystkie produkty Claber, w tym wszystkie wózki na wąż ogrodowy, są wykonane we Włoszech, z najwyżej jakości materiałów, przy użyciu nowych technologii oraz zachowaniu zasad dbałości o środowisko naturalne.

Co roku Claber wprowadza nowe, zaawansowane technologicznie produkty, które również trafiają do naszej oferty. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Claber na rynku polskim.

Spośród zestawów wózków z wężem Claber, w szczególności polecamy:

zestaw wózek z wężem ogrodowym 30m Genius Compact 30 CLABER, nr katalogowy 8869 zestaw wózek z wężem ogrodowym 25m Genius Compact Pronto 25 CLABER, nr katalogowy 8858.

Spośród wózków plastikowych Claber, w szczególności polecamy:

wózek na wąż ogrodowy Aquaviva 60 CLABER, nr katalogowy 8940   Spośród wózków metalowych Claber, w szczególności polecamy: Wózki na wąż Metal 60 CLABER (nr katalogowy 8891), Metal Gemini CLABER (nr katalogowy 8894) i Jumbo CLABER (nr katalogowy 8900).

Spośród wózków łączących metal z tworzywem sztucznym, polecamy w szczególności wózki na wąż ogrodowy z serii Genius, np. Genius 60 CLABER (nr katalogowy 8862) czy Genius 100 CLABER (nr katalogowy 8872).

pixel