Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zestawy do nawadniania roślin

( ilość produktów: 3 )

ZESTAWY DO NAWADNIANIA KROPELKOWEGO ROŚLIN - PROSTE W INSTALACJI, ŁATWE W UŻYCIU, GOTOWE ROZWIĄZANIA DO NAWADNIANIA ROŚLIN DOMOWYCH, BALKONOWYCH, TARASOWYCH LUB ROSNĄCYCH W OGRODZIE WARZYWNYM

Zestawy do nawadniania kropelkowego to gotowe i wyjątkowo praktyczne rozwiązania, które pomagają w efektywnym podlewaniu roślin – na balkonie, tarasie lub w ogrodzie.

Dzięki gotowym zestawom do nawadniania kropelkowego, dostarczamy wodę bezpośrednio do korzeni roślin, w sposób zaplanowany i systematyczny, minimalizując straty wody i oszczędzając czas.

Zestawy do nawadniania kropelkowego są również idealnym rozwiązaniem, gdy nie ma nas w domu przez dłuższy czas i nie mamy komu powierzyć regularnego podlewania roślin. Zestaw zrobi to wówczas za nas.

Zestawy do nawadniania kropelkowego pozwalają na dostosowanie ilości wody do indywidualnych potrzeb każdej rośliny. Umożliwiają zaprogramowanie częstotliwości podlewania oraz tego, ile podlewanie będzie trwało.

W naszej ofercie znajdują się zestawy do nawadniania kropelkowego renomowanej firmy Claber – europejskiego lidera w projektowaniu i produkcji systemów nawadniających. Wszystkie produkty Claber są produkowane w Europie, w firmowych zakładach Claber.

Zestawy są solidne, łatwe w instalacji, proste w obsłudze. Stanowią idealne rozwiązanie typu DIY. Jakość Claber.

Spośród zestawów do nawadniania kropelkowego firmy Claber, na szczególne wyróżnienie zasługują:

zestawy do nawadniania roślin balkonowych i tarasowych Timer Kit 20 Logica (90766) oraz Timer Kit 20 Pratico (90763) Claber – są to kompletne zestawy z programatorem, zawierają wszystko, co potrzebne do stworzenia systemu nawadniania kropelkowego dla 20 roślin;

w pełni autonomiczny zestaw do nawadniania roślin tarasowych i balkonowych Aqua Magic System (8063) Claber - kompletny zestaw do nawadniania do 20 roślin, wyjątkową cechą tego zestawu jest, że nie wymaga ani podłączenia do kranu, ani do gniazdka elektrycznego;

zestaw do nawadniania kropelkowego ogrodu warzywnego Orto Drip Kit Claber (90767) - zawiera wszystko, co potrzebne do stworzenia 6 stref nawadniania i kropelkowego nawadniania do 60 roślin w ogrodzie warzywnym;

Terazzo Drip Kit Claber (90772) - kompletny zestaw do nawadniania 50 roślin tarasowych lub rosnących na klombach;

Oasis Evolution Claber (8054) - w pełni niezależny system do podlewania do 20 roślin doniczkowych w domu, podczas naszej nieobecności.

pixel