Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nosidła na wąż ogrodowy

( ilość produktów: 5 )
Przedziały cenowe
Cena
-

NOSIDŁA NA WĄŻ OGRODOWY - PRAKTYCZNE NARZĘDZIA UŁATWIAJĄCE TRANSPORT I PRZECHOWYWANIE WĘŻA OGRODOWEGO!

Nosidło na wąż ogrodowy to bardzo praktyczne narzędzie, które służy do przechowywania i transportu węża ogrodowego.

Nosidło na wąż ogrodowy ułatwia pracę w ogrodzie, pozwala na wygodne przenoszenia węża z miejsca na miejsce.

Nosidło chroni wąż. Wąż nawinięty na bęben nosidła jest zabezpieczony przez potencjalnymi uszkodzeniami, nie przeciera się, nie zawija, nie zgniata, nie plącze się.

Nosidło na wąż pozwala utrzymać porządek w ogrodzie i wśród ogrodowych narzędzi. Po zakończeniu podlewania, wąż nie zostaje na ziemi, nie niszczy się, nie brudzi. Zwinięty w nosidle, czeka na kolejne użycie.

Nosidło zabiera dużo mniej miejsca niż wózek na wąż. Jest więc doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają ograniczoną przestrzeń do przechowywania narzędzi ogrodniczych.

Nosidła na wąż są zazwyczaj dostępne w dwóch opcjach: w zestawie z wężem lub bez węża. Są wyposażone w rączkę - uchwyt do przenoszenia oraz w bęben z korbką.

Wybierając nosidło na wąż warto kierować się nie tylko ceną. Nosidła solidne, wykonane z materiałów wysokiej jakości, posłużą przez lata. Ważna jest też waga i poręczność danego modelu - nosidła lekkie, poręczne są wygodniejsze i przyjemniejsze w użyciu.

Kolejnym istotnym parametrem przy wyborze nosidła na wąż jest długość i średnica węża, który planujemy nawijać na bęben nosidła.

Jeśli chcemy móc zamocować nosidło na ścianie - należy również zwrócić uwagę na ten parametr. Nie wszystkie nosidła dają taką możliwość.

Zachęcamy do wyboru nosideł na wąż i zestawów nosideł z wężem ogrodowym renomowanej firmy Claber - wiodącego europejskiego producenta produktów służących do podlewania i nawadniania ogrodu.

Wszystkie produkty Claber, w tym wszystkie nosidła na wąż, są wykonane we Włoszech, z najwyżej jakości materiałów, przy użyciu nowych technologii oraz zachowaniu zasad dbałości o środowisko naturalne.

Co roku Claber wprowadza nowe, zaawansowane technologicznie produkty, które również trafiają do naszej oferty. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Claber na rynku polskim.

pixel