Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Fontanny z laminatu - eleganckie, lekkie i wytrzymałe

2024-05-01
Fontanny z laminatu - eleganckie, lekkie i wytrzymałe

Fontanna od wieków jest cenionym elementem dekoracyjnym ogrodu, ożywia przestrzeń, wprowadza ruch i charakterystyczny szmer, który działa uspokajająco.

Mylne są natomiast przekonania, że instalacja fontanny musi być trudna, kosztowna i wymagać dysponowania sporą powierzchnią, zaś sama fontanna to przysłowiowa kolubryna, duża i ciężka, którą instalujemy w ogrodzie raz na zawsze. Tak faktycznie kiedyś było, ale dziś już nie jest. Jeśli chcemy w swoim ogrodzie zainstalować fontannę cieszącą oko swoją elegancją, lekką, a jednocześnie wytrzymałą na zniszczenie, powinniśmy rozważyć zakup fontanny wykonanej z laminatu.

Eleganckie, nowoczesne fontanny z laminatu pasują zarówno do ogrodu, jak i na patio lub do domu. Laminat, czyli żywica poliestrowa plus mata z włókna szklanego, to materiał jednocześnie lekki i bardzo trwały, odporny na działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych (zgniatanie, rozciąganie). Fontanny z laminatu są więc wytrzymałe - mogą pozostawać na zewnątrz przez cały rok.

W naszej ofercie znajdują się fontanny o różnych wymiarach i kształtach, pasujące do ogrodów o różnych stylach (nowoczesny, tradycyjny, orientalny, itp.). Każda z nich jest wyposażona w cichą pompę z możliwością regulacji przepływu wody. Nasze fontanny są również wyposażone w oświetlenie LED.

Lustan - fontanny z laminatu - modele 2024

Lustan - fontanny z laminatu - modele 2022/23

Lustan - fontanny z laminatu - modele 2022/23

Fontanny z laminatu z oświetleniem LED są dostępne w naszym sklepie internetowym oraz w Centrum ogrodniczego Lustan w Rąbieniu. Aktualności dot. oferty Centrum ogrodniczego Lustan publikujemy na naszych profilach na Facebooku i Instagramie.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2024

Polecane

pixel