Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Magiczne nawadnianie: Aqua Magic System + Aqua Magic Tank CLABER!

2024-07-01
Magiczne nawadnianie: Aqua Magic System + Aqua Magic Tank CLABER!

Bywa, że potrzebujemy zainstalować system nawadniania kropelkowego dla naszych roślin balkonowych lub tarasowych, ale do kranu z wodą mamy daleko, a do gniazdka elektrycznego jeszcze dalej. Wieczne bieganie z konewką nam się nie uśmiecha, ale nie widzimy alternatywy.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na nawadnianie roślin balkonowych i tarasowych, które rosną z dala od źródła wody i energii elektrycznej, włoska firma Claber, specjalista od systemów nawadniających, opracowała wyjątkowy, kompletny i w 100% autonomiczny zestaw do nawadniania kropelkowego roślin, nie wymagający ani podłączenia do kranu, ani do gniazdka elektrycznego.

Tym magicznym zestawem zapewniającym pełną autonomię nawadniania w przypadku braku źródła wody i braku zasilania w energię elektryczną jest połączenie dwóch produktów: Aqua Magic System CLABER 8063 + Aqua Magic Tank CLABER 8061.

Aqua Magic System Claber

AQUA MAGIC SYSTEM CLABER 8063 to autonomiczny i automatyczny zestaw nawadniający, niewymagający ani podłączenia do kranu, ani do gniazdka elektrycznego. Zestaw jest gotowy do użycia, łatwy w instalacji. Jest zasilany hybrydowo (fotowoltaiczny panel + 2 baterie AA wielokrotnego ładowania) i zapewnia programowanie nawadniania na miarę, oferując aż 54 różne możliwości nawadniania do 20 roślin balkonowych lub tarasowych.

ZBIORNIK NA WODĘ AQUA MAGIC TANK CLABER 8061 stanowi dopełnienie Aqua Magic System Claber 8063. To z tego zbiornika będzie pobierana woda użyta do nawadniania roślin. Zbiornik pomieści 80 l wody - idealnie nadaje się na balkon, taras lub małą grządkę warzywną. Zbiornik jest prosty w montażu, bez użycia narzędzi. Zbiornik oferuje dużą pojemność przy niewielkich rozmiarach, jest solidny i stabilny, wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów, ma estetyczny wygląd i nowoczesny design (a więc nie trzeba go chować czy maskować). Co ważne, zbiornik jest składany - po zakończeniu sezonu możemy system zdemontować, a zbiornik złożyć, po uprzednim wyczyszczeniu i osuszeniu.

Aqua Magic System Claber

Aqua Magic System Claber

Aqua Magic System Claber

Aqua Magic System Claber

Aqua Magic System Claber

---

Aqua Magic System Claber i Aqua Magic Tank Claber to autorskie rozwiązania firmy Claber. Produkcja w 100% europejska, jakość Claber.

---

Przejdź do kart produktowych:

Aqua Magic System Claber 8063

Aqua Magic Tank Claber 8061

Zestaw Aqua Magic System Claber 8063 + Aqua Magic Tank Claber 8061

Więcej informacji:

Więcej informacji o zestawie Aqua Magic System - montażu i sposobie użytkowania.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2024

Polecane

pixel