Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sterowniki i programatory nawadniania

( ilość produktów: 10 )
Przedziały cenowe
Cena
-

STEROWNIKI I PROGRAMATORY NAWADNIANIA – NIEZBĘDNE DO STEROWANIA NAWADNIANIEM W PRECYZYJNY I OSZCZĘDNY SPOSÓB 

Nasza oferta urządzeń i akcesoriów do automatycznych systemów nawadniania obejmuje także nowoczesne sterowniki i programatory nawadniania oraz czujniki deszczu.

Sterowniki i programatory nawadniania pozwalają dokładnie zaprogramować czas i dzień nawadniania, a także to, ile nawadnianie ma trwać.

W połączeniu z czujnikami deszczu, programatory sterują nawadnianiem w inteligentny sposób – precyzyjny, nie dopuszczając do strat wody.

W naszej ofercie znajdują się sterowniki i programatory oraz czujniki deszczu renomowanej firmy Claber – wiodącego europejskiego producenta systemów nawadniających.

Produkty Claber są synonimem jakości wykonania i solidności. Całość produkcji odbywa się w Europie, w firmowych zakładach Claber.

Sterowniki i programatory Claber to różnorodne urządzenia, o różnym stopniu skomplikowania. W naszej ofercie są zarówno proste programatory, jak i sterowniki wielosekcyjne, które umożliwiają odrębne sterowanie nawadnianiem dla każdej ze stref.

Oferujemy programatory sieciowe i bateryjne, do użytku na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczeń.

Sterowniki bardziej zaawansowane są wyposażone są w wyświetlacze oraz programy zapamiętywania ustawień i cykli.

Sterowniki i programatory przydadzą się nie tylko w większych, nowoczesnych ogrodach, ale również na tarasach czy balkonach – wszędzie, gdzie chcemy zainstalować automatyczny system nawadniania, którego zadaniem jest dostarczenie wody bezpośrednio do korzeni roślin, w sposób zaplanowany i systematyczny, minimalizując straty wody i oszczędzając czas.

Zaprogramowanie automatycznego nawadniania to również idealne rozwiązanie, gdy nie ma nas w domu przez dłuższy czas i nie mamy komu powierzyć regularnego podlewania roślin. Programator nawadniania, podłączony do systemu nawadniania kropelkowego, zrobi to wówczas za nas.

pixel