Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Szczotki myjące CLABER - niezbędne do mycia na zewnątrz

2024-04-01
Szczotki myjące CLABER - niezbędne do mycia na zewnątrz

Wiosna to czas, gdy przyroda budzi się do życia, dla wielu z nas to również czas wiosennych porządków, nie tylko w ogrodzie, ale również w obejściu.

Być może myślimy już o wystawieniu mebli ogrodowych, które warto by przedtem odświeżyć. Warto by również wyczyścić np. markizę, umyć przyczepę, łódź itp.

Pozimowe porządki mogą byś prostsze, przebiegać szybciej i być wykonywane sprawniej jeśli wyposażymy się w sprawdzone narzędzia i urządzenia, które ułatwią pracę.

Seria uniwersalnych szczotek myjących i zestawów ze szczotką myjącą Wippy Claber powstała w celu maksymalnego usprawnienia prac czyszczących i myjących w ogrodzie i na całej posesji.

Lustan - szczotki myjące CLABER

Lustan - szczotki myjące CLABER

Lustan - szczotki myjące CLABER

Podstawowym modelem szczotki myjącej jest szczotka myjąca Wippy Car CLABER 8774, która doskonale sprawdzi się przy myciu samochodu, przyczepy, mebli ogrodowych. Szczotka ma miękkie włosie z tworzywa sztucznego i jest wyposażona w zawór regulujący przepływ wody, wbudowany w rączkę.

Szczotka myjąca Wippy Car jest dostępna w zestawie myjącym Wippy Car CLABER 8778 - kompletnym, uniwersalnym zestawie do mycia na zewnątrz, wykorzystującym czyszczącą moc wody. Oprócz szczotki myjącej Wippy Car, w skład zestawu wchodzą: dwie szybkozłączki 1/2" (jedna z zaworem Aquastop), końcówka na kran 3/4" z reduktorem 1/2", 10 sztyftów szamponu, pistolet zraszający - model CLABER 8966.

Jeśli mamy do wyczyszczenia powierzchnie trudno dostępne, np. wysoko zawieszoną markizę, dach campera, warto rozważyć zakup szczotki teleskopowej. W szczególności polecamy:

- teleskopową, obrotową szczotkę myjącą Wippy Turbo CLABER 8841. Dzięki wewnętrznej, obrotowej części automatycznie poruszanej przepływem wody, szczotka zapewnia skuteczne, mycie bez wysiłku. Szczotka posiada możliwość regulacji kąta nachylenia. Ramię szczotki jest wykonane z wysokogatunkowego aluminium i ma długość 120 cm;

- teleskopową szczotkę myjącą Wippy Auto CLABER 8843 o równie uniwersalnym zastosowaniu. Ramię szczotki o długości 120 cm jest wykonane z wysokogatunkowego aluminium, jest lekkie i wygodne w użyciu, zapewnia dotarcie nawet do wysoko położonych powierzchni. Szczotka jest wykonana z trwałego, zaokrąglonego włosia syntetycznego. Włosie nie rysuje powierzchni, zapewnia doskonały efekt czyszczenia, jest odporne na gorącą wodę.

Lustan - szczotki myjące CLABER

Lustan - szczotki myjące CLABER

Szczotka myjąca - do czego podłączyć?

Szczotki myjące Wippy CLABER są precyzyjne i delikatne. Doskonale sprawdzają się przy czyszczeniu na mokro nawet delikatnych powierzchni. Zapewniają dokładne czyszczenie. Przewodzą wodę - wystarczy podłączyć je do dowolnego węża ogrodowego CLABER, a zestaw będzie gotowy do pracy po podłączeniu do źródła wody.

Zachęcamy do zapoznania się do naszej oferty:

- węży ogrodowych CLABER,

- wózków ogrodowych i zestawów wózków z wężem CLABER,

- nosideł CLABER.

Na szczególne wyróżnienie zasługują:

- zestaw kasetowy Aquapass CLABER 8974,

- zestaw naścienny Rotoroll Evolution CLABER 8692. 

Zestawy Aquapass i Rotoroll Evolution firmy Caber to oryginalne, wysokiej jakości produkty, idealne nie tylko z punktu widzenia użytkowania, ale również przechowywania. Firma CLABER jest wiodącym europejskim producentem systemów nawadniających - od prostych rozwiązań podlewania naziemnego po kompleksowe, nowoczesne systemy nawadniania podziemnego. Firma Claber działa od 50 lat i eksportuje swoje produkty do ponad 70 krajów świata. Wszystkie produkty Claber są wykonane we Włoszech, z najwyżej jakości materiałów, przy użyciu nowych technologii oraz zachowaniu zasad dbałości o środowisko naturalne. Co roku Claber wprowadza nowe, zaawansowane technologicznie produkty, które również trafiają do naszej oferty. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Claber na rynku polskim.

Lustan - szczotki i zestawy myjące CLABER

Lustan - szczotki i zestawy myjące CLABER

 

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2024

Polecane

Wieszak ścienny na wąż i akcesoria Eco 0 CLABER 8866 Promocja

Wieszak ścienny na wąż i akcesoria Eco 0 CLABER 8866

16,99 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18,00 zł/1szt.-5%
Zestaw ze szczotką myjącą Wippy Car CLABER 8778 Promocja

Zestaw ze szczotką myjącą Wippy Car CLABER 8778

51,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,00 zł/1szt.-13% Cena regularna: 59,00 zł brutto/1szt.-14%
Bęben naścienny automatyczny z wężem Ø 1/2" 12mm 20m + akcesoria zestaw Rotoroll Evolution CLABER 8696 Promocja

Bęben naścienny automatyczny z wężem Ø 1/2" 12mm 20m + akcesoria zestaw Rotoroll Evolution CLABER 8696

499,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 599,00 zł/1szt.-16% Cena regularna: 599,00 zł brutto/1szt.-17%
pixel