Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Węże Top Black CLABER - najwyższa jakość, 25 lat gwarancji!

2024-04-01
Węże Top Black CLABER - najwyższa jakość, 25 lat gwarancji!

Jeśli szukamy węża najwyższej jakości, nadającego się do przesyłania wody pitnej, wyprodukowanego w Europie i na którego producent daje 25 lat gwarancji, odpowiedzą są węże ogrodowe z linii Top Black CLABER.

Węże ogrodowe Top Black CLABER to węże dwuwarstwowe, ze specjalnym rodzajem wzmacniającego oplotu, odporne na wysokie ciśnienie i na skręcanie.

Zewnętrzna, czarna warstwa każdego węża Top Black CLABER jest odporna na przetarcia, na działanie promieni UV i na glony.

Warstwa wewnętrzna jest przezroczysta i w 100% bezpieczna - nietoksyczna, bez metali ciężkich i bez ftalanów, pozwala np. na przesyłanie wody pitnej.

Węże ogrodowe Top Black CLABER są elastyczne i poręczne.

Wszystkie węże Claber są produkowane we Włoszech, we własnej fabryce Claber. Są objęte gwarancją producenta 25 lat.

W ramach gamy węży Top Black CLABER dostępne są węże o średnicy:

1/2” (12-17mm),

5/8” (14-19mm),

3/4” (19-25mm),

1” (25-32mm)

oraz długościach od 15m do 50m.

Lustan - węże ogrodowe Top Black Claber

Firma CLABER jest wiodącym europejskim producentem systemów nawadniających - od prostych rozwiązań podlewania naziemnego po kompleksowe, nowoczesne systemy nawadniania podziemnego. Firma Claber działa od 50 lat i eksportuje swoje produkty do ponad 70 krajów świata. Wszystkie produkty Claber są wykonane we Włoszech, z najwyżej jakości materiałów, przy użyciu nowych technologii oraz zachowaniu zasad dbałości o środowisko naturalne. Co roku Claber wprowadza nowe, zaawansowane technologicznie produkty, które również trafiają do naszej oferty. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Claber na rynku polskim.

Warto zerknąć:

- oferta węży ogrodowych Claber w sklepie Lustan,

- oferta wózków na wąż ogrodowy i wózków z wężem Claber w sklepie Lustan,

- oferta nosideł na wąż ogrodowy Claber w sklepie Lustan.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2024

Polecane

pixel