Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Druty i akcesoria

( ilość produktów: 4 )

METALOWE DRUTY I AKCESORIA  - NIEZBĘDNE DO MONTAŻU SIATEK, PRZY GRODZENIU TERENÓW ORAZ W GOSPODARSTWIE DOMOWYM

Drut wiązałkowy (drut żarzony) jest nie tylko uniwersalnym elementem łączeniowy w pracach zbrojarskich, jest również z powodzeniem używany na co dzień, między innymi we florystyce, np. przy produkcji stroików dekoracyjnych. Drut wiązałkowy ma również szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym i ogrodnictwie - służy m.in. do wiązania elementów ze sobą, podwiązywania roślin, naprawiania oczek siatki. Przy zakupie drutu wiązałkowego, warto zwrócić uwagę na jego grubość (średnicę) - od niej zależy wytrzymałość drutu wiązałkowego i jego przeznaczenie.

Drut naciągowy służy przede wszystkim do montażu siatki metalowej do słupków, również do łączenia siatek i naprawiania uszkodzonych części siatki.

Napinacz drutu do siatek plecionych jest, obok drutu naciągowego, elementem niezbędnym do montażu metalowego ogrodzenia plecionego. Służy do naciągnięcia drutu poprzecznego, który podtrzymuje siatkę. Dzięki temu elastyczna siatka pleciona nie przechyla się, pozostaje stabilna i sztywna. Napinacze mogą Napinacze mogą być wykonane ze stali ocynkowanej, zachowując kolor surowej stali (srebrny) lub mieć powłokę PVC w kolorze antracytowym lub zielonym - dla zachowania estetyki całości, należy dobrać kolor napinacza i kolor użytego drutu naciągowego do koloru montowanej siatki. sprawdzi się przy montażu siatek w takim samym kolorze.

Druty kolczaste są stosowane do zabezpieczania i grodzenia terenów rolniczych oraz zootechnicznych. 

pixel