Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Claber

( ilość produktów: 161 )
Marka
Przedziały cenowe
Cena
-

CLABER - NAWADNIANIE NAZIEMNE, KROPELKOWE I PODZIEMNE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Claber to wiodący europejski producent specjalizujący się w podlewaniu i nawadnianiu roślin domowych, tarasowych i balkonowych oraz ogrodowych. Oferta firmy Claber jest bardzo szeroka, od prostych rozwiązań podlewania naziemnego po kompleksowe, nowoczesne systemy nawadniania podziemnego.

Firma Claber działa od ponad 50 lat i eksportuje swoje produkty do kilkudziesięciu krajów świata. Wszystkie produkty Claber są wykonane we Włoszech, z najwyżej jakości materiałów, przy użyciu nowych technologii oraz zachowaniu zasad dbałości o środowisko naturalne. Co roku Claber wprowadza nowe, zaawansowane technologicznie produkty, które również trafiają do naszej oferty.

Jako Lustan jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Claber na rynku polskim. Oferujemy szeroką gamę produktów firmy Claber, niezbędnych do właściwego nawodnienia ogrodu - naziemnego, kropelkowego i podziemnego. Wszystkie produkty marki Claber są wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS, wzmocnionego delrinem (polioksymetylan). Dodatki z gumy zapewniają ergonomiczność. Produkty firmy Claber cechuje komfort użytkowania, a kontrole jakości mające miejsce podczas produkcji zapewniają niezawodność i długą żywotność.

Pośród produktów Claber znajdujących się w naszej ofercie w szczególności polecamy:

nowoczesne, specjalistyczne zestawy nawadniania roślin,

Aqua Magic System, autonomiczny i automatyczny zestaw nawadniania roślin balkonowych i tarasowych, bez potrzeby podłączenia do źródła wody czy zasilania,

programator AquaDue, elektroniczny programator na dwie linie nawadniające, przystosowany do bezpośredniego podłączenia czujnika deszczu,

zraszacze Pop-up, wynurzające się z ziemi na potrzeby nawadniania;

jakościowe węże ogrodowe i wózki na wąż.

Claber - mistrzowie wody

Firma Claber powstała w 1969 r., w 2019 r. obchodziła pięćdziesięciolecie działalności. Jako pierwsza firma z branży, uzyskała we Włoszech certyfikat UNI EN ISO 9001. Oznacza to, że całość procesu produkcji (od doboru surowców, poprzez projektowanie i samą produkcję, aż do obsługi posprzedażowej) spełnia jasno określone, rygorystyczne kryteria jakości. Dlatego produkty Claber są trwalsze, skuteczniejsze i wygodniejsze w użyciu. Są produkowane z wykorzystaniem surowców z odzysku, z szacunkiem dla środowiska naturalnego. Ich celem jest nawadnianie skuteczne czyli takie, które jest adekwatne do uwarunkowań technicznych danego miejsca i potrzeb roślin, a jednocześnie maksymalnie oszczędza zasoby wody. Jakość w użyciu, jakość w życiu - tak w skrócie można określić filozofię stuprocentowej jakości wyznawaną przez firmę Claber.

pixel