Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Siatki leśne

( ilość produktów: 5 )

Siatka leśna ze względu na swoją wyjątkową trwałość, elastyczność i atrakcyjną cenę, stanowi doskonałe zabezpieczenie terenów leśnych, ale też terenów wokół autostrad i innych dróg czy terenów rolnych i sadowniczych. 

W sklepie Lustan siatki ogrodzeniowe leśne dostępne są w różnych wariantach. Poznaj je wszystkie.

Przedziały cenowe
Cena
-

Typy siatki leśnej

Siatka leśna dzieli się na kilka typów. Wśród nich znajdują się:

 • siatki leśne typ L (light) – jest to siatka, w której grubość drutów prowadzących wynosi 2,00 ± 0,09 mm, a środkowych 1,60 ± 0,09 mm. Stanowią zabezpieczenie przed większą zwierzyną jak: dzik, jeleń, sarna;

 • siatki leśne typ M (medium) – grubość drutów prowadzących wynosi w tym przypadku – 2,50 ± 0,09 mm, natomiast środkowych – 2,00 ± 0,09 mm. Ten rodzaj siatki bardzo często stosowany jest jako zabezpieczenie przed wtargnięciem zwierząt przy autostradach i drogach szybkiego ruchu. Z tego powodu często określana jest jako siatka autostradowa lub siatka drogowa;

 • siatki leśne typ HG – grubość drutów prowadzących to 3,00 ± 0,09 mm, natomiast środkowych – 2,50 mm ± 0,09;

 • siatki ogrodzeniowe leśne typ G6 – podobnie jak w typie L, grubość drutów prowadzących wynosi 2,00 ± 0,09 mm, a środkowych 1,60 ± 0,09 mm. Różnica polega na tym, że na dole druty – do wysokości 30 centymetrów – są zagęszczone i rozmieszczone co 5 centymetrów. Stanowi ona dobre zabezpieczenie nie tylko przed sarną, jeleniem czy dzikiem, ale też przed mniejszymi zwierzętami jak zające, kuny lub łasice;

 • siatki leśne typ G12 – parametry takie jak w przypadku typu G6 z tą różnicą, że zagęszczenie drutów i ich rozmieszczenie co 5 cm występuje na wysokości 60 centymetrów;

 • siatki ogrodzeniowe leśne typ G16 – grubość drutów prowadzących to 2,00 ± 0,09 mm, a środkowych 1,60 ± 0,09 mm, druty – co 5 cm – występują od dołu do 80 centymetrów wysokości siatki.

Sklep ogrodniczy Lustan specjalizuje się w sprzedaży siatek ogrodzeniowych leśnych typu L, M oraz HG o różnych parametrach, dzięki czemu każdy Klient ma szansę znaleźć siatkę leśną, odpowiadającą na jego potrzeby.

Zastosowanie siatki leśnej

Siatka leśna ma szerokie zastosowanie. Przede wszystkim jest wykorzystywana do:

 • ogradzania lasów, szkółek leśnych, pól, pastwisk, sadów itp.;

 • odgradzania autostrad i dróg szybkiego ruchu przed wtargnięciem zwierzyny;

 • tymczasowego zabezpieczenia placów budowy.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie siatki leśnej?

Przed zakupem siatki leśnej, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, takich jak:

 • grubość drutów prowadzących,

 • grubość drutów środkowych,

 • wysokość siatki,

 • rozstaw drutów pionowych.

Wszystkie te parametry wpłyną bezpośrednio na sztywność siatki, jej ciężar oraz zastosowanie. Będzie od nich zależna również cena siatki leśnej.

Sklep Lustan to najlepsze miejsce do zakupu siatki ogrodzeniowej leśnej

W sklepie Lustan znajdziesz szeroki wybór siatek leśnych w różnych wymiarach i kolorach. Proponujemy produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów i ocynkowane, dzięki czemu są one odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Wytrzymałość i elastyczność oferowanych przez nas produktów czyni je idealnym i w pełni bezpiecznym rozwiązaniem do ochrony lasów, parków i innych terenów przyrodniczych.

Jeśli potrzebna jest Ci siatka ogrodzeniowa leśna, najtaniej i najszybciej dostaniesz ją w naszym sklepie. Zapewniamy szybką dostawę produktów na terenie całego kraju, jak i poza nim, a także umożliwiamy odroczenie płatności.

pixel