Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

TUNELE, SZKLARNIE, INSPEKTY

Jesteśmy bezpośrednim importerem tuneli, szklarni i inspektów do użytku przydomowego, które skutecznie zabezpieczają uprawy, umożliwiają produkcję rozsad i hartowanie młodych roślin, przyspieszają kiełkowanie i przedłużają plonowanie.

Szklarnia ogrodowa ZOSIA, typu „walk-in”, wymiary: 143 cm szer., 73 cm dług., 195cm wys., folia PCV 0,09 mm.
Wygodna w użyciu, łatwa w montażu. Posiada duże, wygodne wejście, rolowane drzwi wyposażone w podwójny zamek, 2 metalowe regały i 4 półki. Stabilna konstrukcja.
Do szklarni dołączona jest instrukcja obsługi pokazująca montaż krok po kroku, wszystkie elementy niezbędne do montażu są w zestawie.

Zobacz w sklepie >> 

Szklarnia ogrodowa ŁUCJA, z poliwęglanu, wymiary: 210 cm szer., 271 cm dług., 191 cm wys. (bez fundamentu,
z fundamentem ok. 211 cm), profile PCV, płyta poliwęglanowa 4 mm.
Łatwa w montażu, wygodna w użyciu. Posiada duże, drzwi z możliwością dzielenia na 2 części. Kolor biały.
Do szklarni dołączona jest instrukcja obsługi pokazująca montaż krok po kroku, wszystkie elementy niezbędne do montażu są w zestawie.

Zobacz w sklepie >>

Inspekt foliowy z okienkami, wymiary: 120 cm szer., 60 cm dług., 60 cm wys., folia PCV 0,09mm, stelaż metalowy.
Doskonały do produkcji rozsad, również do hartowania młodych roślin. Wygodny w użyciu, łatwy w montażu.
Do inspektu dołączona jest instrukcja obsługi pokazująca montaż krok po kroku, wszystkie elementy niezbędne do montażu są w zestawie.


Zobacz w sklepie >>


Tunel foliowy JAN z okienkami, wymiary: 200 cm szer., 600 cm dług., 200 cm wys. Rolowane drzwi wyposażone w podwójny zamek i zatrzaski, 12 otworów okiennych z moskitierami. Zielona folia PE o najwyższej klasie odporności na promienie UV wspiera rozwój roślin i zapewnia im dodatkową ochronę. Stabilność konstrukcji (fartuch ziemny 15cm). profile stalowe, ocynkowane - zwiększona wytrzymałość na korozję.

Zobacz w sklepie >>

Polecane

pixel