Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Deski kompozytowe tarasowe

( ilość produktów: 4 )
Marka

DESKI KOMPOZYTOWE TARASOWE EASYFLOOR - POMYSŁ NA PIĘKNY TARAS, PROSTY W WYKONANIU, ŁATWY W PIELĘGNACJI

Deski tarasowe EasyFloor to pomysł na taras, który stanowi połączenie estetyki drewna z wyjątkowymi parametrami instalacyjnymi oraz użytkowymi.

Efektowny wygląd drewna, łatwy montaż, prosta pielęgnacja oraz bezpieczne, długotrwałe użytkowanie - to podstawowe zalety tarasów wykonanych z kompozytowych desek tarasowych EasyFloor.

Kompozytowe deski tarasowe EasyFloor są wykonane z WPC (ang. wood plastic composite), wyjątkowego kompozytu stanowiącego połączenie naturalnego drewna i tworzywa syntetycznego. Jest to materiał niezwykle trwały i odporny na działanie warunków atmosferycznych, grzybów, pleśni czy szkodników typowych dla drewna.

Montaż kompozytowych desek tarasowych EasyFloor jest szybki i prosty, do jego przeprowadzenia wystarczą proste narzędzia.

Kompozytowe deski tarasowe EasyFloor są proste w pielęgnacji, nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych i pozwalają na długotrwałe użytkowanie bez dodatkowych kosztów renowacji. Posiadają pięcioletną gwarancję oraz wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Nie zawierają substancji szkodliwych, zgodnie z rozporządzeniem UE REACH.

pixel